TRABZON ARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

11 OCAK SAAT 10'DA TÜM TÜRKİYE BAYRAK TÖRENİNDE BULUŞTU

11 OCAK SAAT 10'DA TÜM TÜRKİYE BAYRAK TÖRENİNDE BULUŞTU

11 Ocak Pazartesi sabahı saat 10.00'da, 81 ildeki tüm okul bahçelerinde, okul yöneticileri ve diğer görevli personelin katılımıyla bayrak töreni yapıldı. Öğrenciler ve aileler, törene evlerinden, balkonlarından ve pencerelerinden eşlik ederek İstiklal Marşı'nı okudu. 

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un çağrısıyla tüm ülkede aynı anda Bayrak Töreni eşliğinde İstiklal Marşı söylendi. İlçemizde de tüm okullarımızdan İstiklal Marşı yankılanırken, öğrenci ve velilerimiz de evlerinden, pencere ve balkonlarından bizlere eşlik etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Rıza KESKİNSOY, Araklı Merkez İlkokulu'nda yapılan törene katıldı. Tören sonunda düşüncelerini paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Rıza KESKİNSOY " Her pazartesi sabahı ve her cuma akşamı Türkiye'nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden gür bir sesle yükselen İstiklal Marşı'mızı, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okuyamıyoruz.En büyük isteğimiz en kısa zamanda,öğrencilerimizle birlikte okullarımızın bahçesinde hep bir ağızdan İstiklal Marşı'mızı söylemektir" dedi.

 

 

14-01-202114-01-202114-01-2021

Merkez Mahallesi Millet Caddesi No5 Araklı/Trabzon - 0 (462) 721 6761

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.