TRABZON ARAKLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI

2016-2017 Eğitim – Öğretim yılında İlçemiz Merkez ve Mahalle okul / kurumlarımızda kadrolu öğretmenler tarafından doldurulamayan boş geçen branşlara “Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar”ın 9. maddesine göre Ders ücreti karşılığı öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI

 

2016-2017 Eğitim – Öğretim yılında ilçemiz Merkez ve Mahalle okul / kurumlarımızda kadrolu öğretmenler tarafından doldurulamayan boş geçen branşlara “Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Karar”ın 9. maddesine göre Ders ücreti karşılığı öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır. İlçemiz bünyesinde, Ders ücretli öğretmenlik başvuruları, aşağıda örneği verilen dilekçe ve istenen belgeler ile Müdürlüğümüz insan kaynakları bürosuna 31/08/2016 tarihinden 23/09/2016 Cuma günü saat 12.00’a kadar yapılacaktır. Belirtilen tarihler dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular duyuruda istenen belgeler ile Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları şubesine bizzat yapacaklardır.

 


Başvurular hakkında ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna  ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Merkez Mahallesi Millet Caddesi No5 Araklı/Trabzon - 0 (462) 721 6761

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.